Контактні дані Москва, Полбина вул., 30
Телефон: +7 (495) 215 66 55
Факс: +7 (495) 312 51 26
Технологія судноремонту
Спускові пристрої Спускові пристроїСпуск судів і здавальні випробування: Способи спуска й типи спускових пристроїв. Спуском судів на воду завершується стапельний період будівлі судів і починається достроечный період. Сучасна технологія...
Частковий підйом судна Частковий підйом суднаСудонатаска являє собою пристрій для часткового підйому судна на берег і складається зі змонтованого на шпалах рейкового шляху, піднімального візка й канатної тягової лебідки. Монтують судонатаски...
Захист корпусів Захист корпусівПневмопульверизаторы різних типів можна використовувати для нанесення другого й третього шарів фарби на підводну частину корпуса судна, а також для фарбування надводного борта, надбудов і інших елементів...
Установка й притиск аркушів

Сферичне з'єднання верхньої частини поршня із платформою дає можливість надавати платформі нахил до 20°, що необхідно при заміні обшивання на напівкільових судах. Сферичне з'єднання нижнього поршня з опорною плитою забезпечує упор плити на підставу стапельної площадки, що має значні нерівності.

При видаленні балок набору корпуса разом із замінним обшиванням установлюють новий, заздалегідь у цеху заготовлений набір і приварюють встык до старого. Агрегат із заготовленим у цеху аркушем установлюється під корпусом судна в місця вирізаного обшивання днища.

При підйомі платформи перевіряють правильність положення аркуша щодо вирізаного отвору й правильність стикування його по двох крайках. Після належної установки аркуша судосборщик за допомогою домкратів платформи притискає аркуш до набору корпуса, а электро-прихватчик зсередини корпуса по черзі приварює аркуш до набору.

Після завершення цієї операції газорезчик зсередини корпуса починає прирізати новий аркуш до старого обшивання. Прирізкою й электро-прихваткой завершується операція установки нового аркуша й виробляється приварку аркуша до набору й до старого обшивання

Механізація процесів заміни бортового обшивання, особливо на ділянках сліпа, обслуговува_ не портальними кранами, може бути здійснена за допомогою агрегату , що складає з вузлів: шасі, порталу з напрямними й противагами, робочої площадки, пристрою для захвата й утримання аркушів у транспортному положенні агрегату, гвинтового домкрата для притиску аркуша до набору корпуса.

Лебідки для підйому робочої площадки з аркушем, електричного встаткування й комплекту інвентарного інструмента. Шасі являє собою зварену раму, на якій змонтована ходова частина із чотирьох обрезиненных коліс, насаджених на поворотні цапфи.

На шасі змонтовані всі основні вузли агрегату: рама порталу з кареткою, до якої кріпиться робоча площадка; противага; лебідка; інструментальні ящики. На верхній траверсі рами встановлені блоки, через які пропущені трос каретки й трос підвіски противаги. По одну сторону рами змонтована стріла для підйому заготовленого аркуша, а по іншуу закріплений трап для доступу на робочу площадку.

На каретці змонтовані два клинових ловителя, що заклинюють каретку в напрямних при раптовому ослабленні або обриві несучого троса. Гвинтовий домкрат притискає до корпуса змінюваний аркуш із максимальним зусиллям до 2 тс. Аркуші, заготовлені в цеху для установки, піднімають на подхваты агрегату стрілою порталу. Агрегат установлюється паралельно борту в замінної ділянки обшивання.

Після підключення агрегату до колонки електроживлення судосборщики разом з аркушем і необхідним інструментом піднімаються на робочій площадці до ділянки замінного обшивання борта. Управляють підйомом безпосередньо з робочої площадки. Подхваты, на яких коштує аркуш, притискаються гвинтовими розпорами до корпуса судна, що виключає можливість падіння аркуша.

Після поджима підхопленням до борта аркуш звільняють від верхніх скоб, подають до бортового обшивання й обжимають по контурі домкратами. Судосборщик з робочої площадки намічає крейдою на новому аркуші, положення балок набору й гвинтовим домкратом притискає аркуш до набору.

Электро-Прихватчик із внутрішньої сторони корпуса приварює аркуш до набору в декількох місцях. Схоплений до набору аркуш прирізають по крайці старого обшивання в такій послідовності: верхній паз, стики, нижній паз, і в тій же послідовності прирізаний аркуш приварюють электро-прихватками до крайок старого обшивання.

Цим завершуються найбільш трудомісткі підготовчі операції для проведення електрозварювальних робіт із всього периметра нового аркуша. Крім свого основного призначення, агрегат можна використовувати для механізації робіт із заміни привального бруса й інших операцій, пов'язаних з роботою уздовж борта судна.
Ремонт суднових казанів Ремонт суднових казанівОсновними видами износов і ушкоджень суднових казанів і теплообмінних апаратів є: роз'їдання - корозійні й ерозійні руйнування; пропарювання...Нормування износов Нормування износов Визначення припустимих значень зношування зв'язків корпуса (утонения й стрілки прогину окремих зв'язків і всього корпуса в цілому) зветься нормування износов. Для оцінки технічного стану й можливості експлуатації...
Установка й заміна балок Установка й заміна балокУ зв'язку із цим судосборщик, газорезчик і электро-прихватчик не можуть працювати одночасно, а внаслідок цього коефіцієнт використання робочого часу в бригаді досить низок. Раціональне використання робочого часу й підвищення...
Copyright (c) 2009